Strona główna play_arrow O firmie

O firmie

Blachman produkcja

 

Marka Blachman to ponad 16 lat doświadczenia w tworzeniu produktów najwyższej jakości. Początkowo firma Blachman specjalizowała się wyłącznie w pracach blacharsko dekarskich. Z biegiem lat wykorzystując swoje doświadczenie oraz wiedzę o wszystkich zaletach blaszanych pokryć dachowych postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność o tworzenie nowoczesnych i trwałych blaszanych pokryć dachowych pod własną marką. Przez kolejne lata działalności firma zdobyła liczne nagrody i wyróżnienia.

 

Dziś po latach działalności nasze produkty cieszą się uznaniem nie tylko w Polsce ale również poza granicami naszego kraju. Posiadamy własną rozwijającą się sieć oddziałów sprzedaży detalicznej oraz zaufanie licznych ekip dekarskich współpracujących z naszą firmą.

 

Dużą wagę przywiązujemy do profesjonalnej i przyjaznej obsługi. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na fachową pomoc w doborze odpowiednich produktów.

 


 

Blachman usługi

 

Zakład Remontowo Budowlany Rem-Bud został założony w lipcu 2000 r. przez braci Roberta i Krzysztofa Dudek. Od początku działalności zajmowaliśmy się głównie pracami ogólnobudowlanymi. Z roku na rok firma rozwijała się coraz prężniej zdobywając coraz to nowe regiony Polski i jednocześnie zawężając swoją działalność głównie do wykonywania konstrukcji i pokryć dachowych. Tak do roku 2006 kiedy to firma zrobiła mały, jak się potem okazało wielki krok mający wpływ na dalszą działalność naszej firmy. Mianowicie po negocjacjach zakończonych pomyślnie przystąpiliśmy do wykonania budowy nowego dachu wraz z pokryciem z blachy miedzianej układanej na budynku Kościoła Parafialnego pw. Św. Jakuba Apostoła w Brzesku.

 

Po zakończeniu prac otrzymaliśmy bardzo pozytywną opinię od ówczesnego księdza proboszcza i rekomendację do wielu księży na terenie Polski i Ukrainy. Kolejne lata przyniosły bardzo dynamiczny rozwój firmy, kolejne duże realizacje /Kościół Parafialny w Grybowie, Moszczenicy Małopolskiej, Jaroszowcach, Kostrzyniu nad Odrą/ i kolejne duże uznanie ze strony duszpasterzy. I tak firma zaczęła być rozpoznawana w Diecezji Krakowskiej, Tarnowskiej, Gorzowsko-Zielonogórskiej i kojarzona z bardzo solidnym i rzetelnym partnerem. W roku 2008, a więc po ośmiu latach działalności firma bierze po raz pierwszy udział w przetargach organizowanych przez Zarząd Rewaloryzacji Zespołów Zabytkowych Krakowa czego następstwem są kolejne duże kontrakty, nowy solidny partner i nowe nieograniczone możliwości rozwoju, które firma wykorzystuje w sposób maksymalny.

 

Od 2007 r. działamy już nie jako zakład ogólno-budowlany lecz jako zakład budowlano konserwatorski gdyż praktycznie wszystkie prace wykonywane od tego czasu to prace przy obiektach zabytkowych. Firma bardzo dużo inwestuje w rozwój zaplecza sprzętowego, czego efektem jest zakup bardzo drogich i w pełni profesjonalnych maszyn do profilowania blach uznanych firm jak Schechtl, Schlebach, Freund, zakup samochodów ciężarowych oraz zakup kilku tysięcy metrów kwadratowych rusztowań w celu poprawienia bezpieczeństwa prowadzonych prac.

 

Rok 2009 przynosi kolejny dynamiczny rozwój i kolejne nowe rynki. Zaczynamy być rozpoznawani na Śląsku gdzie firma realizuje prace konserwatorskie na Zamku w Toszku. Prace prowadzimy w sposób perfekcyjny czego potwierdzeniem są uzyskane referencje oraz opinia śląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. W roku 2010 realizujemy kilka bardzo dużych i ciekawych zadań takich jak Kościół w Łapanowie, kolejny etap prac na Zamku w Toszku oraz największe wyzwanie dla firmy remont Wieży Bramnej Klasztoru SS Klarysek w Starym Sączu. Prace ukończono w sposób zadowalający za co firma dostała szereg pochwał min. Od ksieni klasztoru oraz Burmistrza Starego Sącza.

 

Rok 2010 to również pierwszy wyjazd poza granice naszego kraju na Północ. W Norweskim Oslo firma rozpoczyna działalność również w branży konserwatorko budowlanej. Mijające 10 lat my jako właściciele firmy możemy podsumować jako bardzo udane. Firma wypracowała sobie pozycję lidera w regionie w branży budowlano konserwatorskiej, jest bardzo szanowana i rozpoznawana szczególnie na obiektach sakralnych. Dla firmy przez mijające dziesięć lat jakość wykonywanych prac stała się wartością najcenniejszą.

Zapraszamy firmy dekarskie do współpracy Kontakt z nami